مزایای روغن ام سی تی در رژیم کتو

مزایای روغن ام سی تی در رژیم کتو
تری گلیسیریدهای با زنجیره متوسط ​​برای سلامتی فوایدی دارند. برای شروع اسیدهای چرب موجود در آنها با کاهش چربی بدن، افزایش سیری و بهبود بالقوه محیط روده باعث کاهش وزن می شوند، همچنین MCT ها به عنوان منبع انرژی با رشد باکتری ها مبارزه می کنند، از قلب محافظت کرده و در مدیریت دیابت، آلزایمر، صرع و اوتیس کمک می کنند.
ادامه مطلب

در کتو میوه بخوریم؟

در کتو میوه بخوریم؟
اولین چیزی که باید درباره رژیم کتوژنیک بدانید، این است که رژیم کتو چگونه به روند کاهش وزن و لاغری کمک خواهد کرد. با پیروی از دستور العمل های رژیم کتوژنیک، بدن در یک وضعیت متابولیک طبیعی قرار می گیرد و منبع سوخت گیری از کربوهیدرات به چربی ها تغییر می یابد. انواع رژیم کتوژنیک به شما اجازه می دهد تا روزانه تا 50 گرم کربوهیدرات مصرف کنید. اما رژیم کتوژنیک استاندارد که طبیعی ترین نسخه از آن است، 75% کالری مصرفی را به چربی ها، 20% را به پروتئین و فقط 5% را به کربوهیدرات ها اختصاص می دهد.
ادامه مطلب

چه غذایی بخوریم؟!

چه غذایی بخوریم؟!
برای تهیه غذاهای خود بهتر است به جای استفاده از روغن‌های ناسالم، چربی سالم همچون روغن زیتون بکر، روغن نارگیل که چربی بالایی دارد و روغن آووکادو را به کار ببرید و از انواع ادویه‌ها برای خوشمزه کردن وعده‌های غذایی خود استفاده نمایید. با توجه به نکاتی که ذکر شد، افرادی که گیاهخوار هستند نمی‌توانند به راحتی از این رژیم استفاده کنند؛ زیرا میوه‌ها و بسیاری از سبزی‌ها در این رژیم جای ندارند و بیشتر حجم غذایی افراد را لبنیات و گوشت‌ها تشکیل می‌دهند. می‌توان نتیجه‌گیری کرد که رژیم کتوژنیک گیاهی تا حدودی غیرقابل اجراست و به بدن آسیب می‌زند.
ادامه مطلب
سبد خرید